خانه / آموزش‌ها / آموزش سرور مجازی / استفاده از کلودفلار (cloudflare) در سرور مجازی (vps)
cloudflare-config-domain-on-vps-domain-host
cloudflare-config-domain-on-vps-domain-host

استفاده از کلودفلار (cloudflare) در سرور مجازی (vps)

استفاده از کلودفلار (cloudflare) در سرور مجازی (vps)

کلودفلار (cloudflare)

کلودفلار (cloudflare) یک شرکت در ایالات متحده است که یک شبکه تحویل محتوا، کاهش حملات DDoS سرویس های امنیتی اینترنت و سرویس های سرویس دهنده دامنه توزیع شده را فراهم می کند، بین بازدید کننده و ارائه دهنده سرویس دهنده کلودفلار به عنوان یک پروکسی معکوس برای وب سایت ها عمل می کند.

ثبت دامنه در کلودفلار

  • پس از ثبت نام در کلودفلار و ورود به اکانت کاربری خود به قسمت Add Site مراجعه کنید و لینک سایت خودتون رو در کادر مورد نظر جهت بررسی وارد کنید.

CloadFlare_add_domain_1_domain-host

سپس در بخش

DNS Records با وارد آی‌پی سرور خودتون در کادر IPv4 address و انتخاب گزینه ی A مانند شکل رکورد رو اضافه کنید :

CloadFlare_add_domain_2_domain-host

  • سپس یک رکورد دیگر با برچسب CNAME و با اسم www و انتخاب نام دامنه به صورت : @ رکورد رو ثبت می کنیم ( اگر می خواهید ساب دامنه ی دیگر هم اضافه کنید باید به همین شکل عمل کنید ).

CloadFlare_add_domain_3_domain-host

  • پس از تائید این مرحله و انتخاب پلن مورد نظر برای شروع با کلودفلار DNS‍ هایی که کلودفلار به شما می دهد را به جای دی‌ان‌اس قبلی دامنه خودتون قرار می دهید.

با کمی صبر پس از تائید و تغییر دی‌ان‌اس های دامنه شما کار تمام شده و می توانید از این دامنه بر روی سرورمجازی خود استفاده کنید.

استفاده از کلودفلار (cloudflare) در سرور مجازی (vps) کلودفلار (cloudflare) کلودفلار (cloudflare) یک شرکت در ایالات متحده است که یک شبکه تحویل محتوا، کاهش حملات DDoS سرویس های امنیتی اینترنت و سرویس های سرویس دهنده دامنه توزیع شده را فراهم می کند، بین بازدید کننده و ارائه دهنده سرویس دهنده کلودفلار به عنوان یک پروکسی معکوس برای وب سایت ها عمل می کند. ثبت دامنه در کلودفلار پس از ثبت نام در کلودفلار و ورود به اکانت کاربری خود به قسمت Add Site مراجعه کنید و لینک سایت خودتون رو در کادر مورد نظر جهت بررسی وارد کنید. سپس در…

User Rating: 5 ( 1 votes)
افزونه ایجاد فاکتور برای وردپرس

درباره ی محمد جواد قاسمی

geeksesi :)

مطلب پیشنهادی

php7.0 | پی اچ پی در انجینکس

کانفیگ پی اچ پی در انجینکس

نصب پی اچ پی : در ادامه پست قبل : نصب و کانفیگ php در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه پیغامگیر تلگرام